O firmie

Stacja Demontażu Pojazdów „ZAKS” to firma z bogatym doświadczeniem na rynku. Powstała w 1998 roku. Obecna siedziba firmy mieści się w Rogówku koło Torunia. Stacja „ZAKS” jest postrzegana jako jedna z największych w regionie kujawsko-pomorskim, charakteryzuje się wysokim standardem oferowanych usług jak i dużym zaangażowaniem w politykę pro-ekologiczną, spełnia wszystkie standardy narzucone przez Ministra Środowiska i Gospodarki Wodnej. Firma posiada odpowiednie certyfikaty nadane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego, zaświadczające o wpisaniu pod nr C-22 do wykazu przedsiębiorstw prowadzących stacje demontażu pojazdów. Dzięki temu jest w pełni legalnie działającą stacją, która może bez przeszkód wystawiać zaświadczenia o demontażu pojazdów wszystkim swoim klientom. Od 2012 roku jesteśmy czynnym członkiem FORS Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów.

Główną misją firmy jest demontaż pojazdów, stacja prowadzi skup wszystkich pojazdów samochodowych wyeksploatowanych, pojazdów po kolizjach drogowych, starych i zniszczonych. Zajmujemy się także sprzedażą części używanych praktycznie do wszystkich marek samochodów. W ofercie posiadamy szeroką gamę używanych silników, skrzyń biegów, elementów zawieszeń, blach, szyb i wszystkich innych pochodzących z demontażu pojazdów.

Firma wychodząc naprzeciw naszym przyszłym i obecnym klientom dysponuje własnym transportem, posiadamy nowoczesne lawety, które ułatwiają natychmiastowy odbiór samochodu od klienta. Posiadamy również parking strzeżony dla samochodów powypadkowych.